Naga MarketsOd października notowania NZDUSD poruszają się w trendzie wzrostowym i przybrały kształt kanału. Cena aktualnie znajduje się w zakresie świecy czwartkowej tworzącej formację Inside Bar. Warto obserwować tą parę i dołączyć do kierunku skutecznego wybicia z tej formacji.

NZDUSD Daily – Inside Bar w kanale wzrostowym

XM oferuje traderom minimalne depozyty od 5 dolarów oraz bezpieczeństwo dzięki licencjom CySEC, ASIC i FCA. Handluj z brokerem posiadającym 10-letnią tradycję rynkową i ponad 2.5 miliona klientów na całym świecie.

NZDUSD H4 cena zbliżyła się do linii lokalnego trendu spadkowego

Analizując sytuację na wykresie H4 zauważymy, że będąc w kilkudniowej konsolidacji, cena zbliżyła się do lokalnej linii trendu spadkowego (przerywana ) której pokonanie może dać impuls do wzrostów. Najbliższa strefa podaży 0.6450 może być pierwszym celem popytu. Scenariusz wzrostowy może być zanegowany dopiero w przypadku, gdy cena opuści wspomniany IB dołem.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here