Naga MarketsKurs pary walutowej NZDJPY poruszał się w dynamicznym trendzie wzrostowym, którego ostatni szczyt wyznaczony został na poziomie 83.88. Jednak właśnie po ustanowieniu wspomnianego maksimum do gry wkroczyła strona podażowa, co poskutkowało przełamaniem linii trendu wzrostowego prowadzonej od dołka z maja br.

Następnie linia trendu została ponownie przetestowana, ale tym razem w roli oporu. W trakcie testu na wykresie 4-godzinnym uformował się niedźwiedzi Outside Bar (zaznaczony strzałką) świadczący o potencjalnym spadku, do którego faktycznie doszło.

Kurs obecnie dotarł do istotnego obszaru wsparcia blisko 81.67. Być może pojawi się tu odbicie, natomiast ewentualny powrót do spadków, a następnie przełamanie tego poziomu może stanowić okazję do sprzedaży.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Najbliższym celem przy powyższym scenariuszu będą okolice wsparcia przy 80.25, które powstrzymywało sprzedających w drugiej połowie czerwca br.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here