Naga MarketsRuch we wnętrzu kanału spadkowego

NZDJPY już od ponad dwóch miesięcy traci na wartości. W tym czasie cena uformowała kanał spadkowy, wewnątrz którego ruch jest kontynuowany do dzisiaj. W minionym tygodniu przetestowane zostało dolne ograniczenia kanału oraz kluczowe wsparcie na poziomie 77.70. Popyt jednak pokazał swoją bezsilność i nie zdołał doprowadzić nawet do testu górnego ograniczenia tego kanału. Na wykresie D1 zauważyć można, że okazja do tego była bardzo dobra.

Możliwe scenariusze

Dzisiejsze przełamanie wsparcia 77.70 oraz test dolnego ograniczenia kanału spadkowego może doprowadzić do pojawienia się wzrostowej korekty. Scenariuszem bazowym jest obecnie odbicie w kierunku 77.70 i po nieudanej próbie powrotu ponad ten poziom powrót do spadków z celem 76.00.

Scenariusz alternatywny zakłada, że dzisiejsze przebicie wsparcia 77.70 okaże się fałszywką i cena szybko wróci ponad ten poziom. Gdyby tak się stało, a przed nami jeszcze połowa doby ciągłych notowań to celem wzrostów będzie górne ograniczenie kanału spadkowego czyli rejon 79.00

NZDJPY H4
Wykres NZDJPY dla H4

Zarejestruj się na webinar: “Przegląd aktualnej sytuacji na rynku”.

NZDJPY D1
Wykres NZDJPY dla D1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here