Naga Marketsnj

Na interwale dziennym pary NZD/JPY kurs znalazł się na kluczowym wsparciu. Jest to poziom, który przez długi okres służył jako opór, a po przebiciu stał się wsparciem, które poprzednim razem doprowadziło do solidnego odbicia w górę. Aktualnie warto zajrzeć na interwał H4, gdzie kształtuje się świeca z długim dolnym cieniem, pokazująca reakcję na to wsparcie. Być może szykuje się kojne odbicie od tej strefy.

op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here