Naga MarketsOd początku roku cena dolara nowozelandzkiego umacnia się w stosunku do jena. Od czasu, gdy para na moment zeszła poniżej okrągłego poziomu 70,00, mamy do czynienia z wzrostami przerywanymi jedynie niewielkimi korektami. Od dołka z 2 stycznia byki zyskały już ponad 600 pipsów. W poniedziałek doszło do utwierdzenia przebitego oporu jako nowego wsparcia.

Kolejny cel – 77,30

Jak na razie nic nie powstrzymuje popytu na NZDJPY. Najpierw na początku stycznia doszło do gwałtownego przełamania oporu na 72,45, a teraz bez żadnych problemów cena przebiła się powyżej 75,45. Poziom ten powinien stanowić obecnie wsparcie na tej parze. Jak widać na wykresie czterogodzinnym, miał już miejsce delikatny test tych okolic, który okazał się udany.

Jeśli popyt utrzyma swoją siłę, to celem będą okolice oporu na 77,30. W tych okolicach cena reagowała kilkukrotnie w listopadzie i grudniu zeszłego roku. W przypadku chęci wejścia w długą pozycję to tam szukałbym miejsca na realizację zysku. Jeżeli dojdzie do zejścia poniżej wsparcia, to niedźwiedzie pierwszą przeszkodę mogą spotkać w rejonie 74,00-20, a potem dopiero na 72,45.

By wykorzystać analizę i zainwestować na NZDJPY,
sprawdź ofertę Brokera HF Markets.

wykres NZDJPY H4 5.02.2019
NZDJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here