Naga MarketsOd czasu kiedy kurs dolara nowozelandzkiego do jena wyrwał się z konsolidacji, wzrosty na parze walutowej NZDJPY są bardzo dynamiczne. Dziś maksima osiągnęły istotny poziom oporu horyzontalnego.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, cena przekroczyła wczorajszy szczyt negując tym samym świecę z niedźwiedzim knotem, która uformowała się tuż pod kluczowym oporem przy 71,50. Pozostaje pytanie, czy byki będą na tyle silne, by kontynuować wzrost i pokonać wspomniany opór.

Wykres dzienny pary walutowej NZDJPY - 06.12.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej NZDJPY – 06.12.2019 r.

Po przejściu na wykres 4-godzinny widzimy, że zamknięcia kolejnych interwałów mają miejsce ponad poziomem 71,23, który z oporu zamienił się we wsparcie. Nieco niżej natomiast przebiega przyspieszona linia trendu prowadzona od dołka z 21 listopada.

Dopóki kurs NZDJPY pozostaje ponad wspomnianymi wyżej poziomami, istnieje szansa na zachowanie dynamiki ruchu wzrostowego. W przypadku przełamania, cena może zmierzać do wsparcia w pobliżu 70,52.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres 4-godzinny pary walutowej NZDJPY - 06.12.2019 r.
Wykres 4-godzinny pary walutowej NZDJPY – 06.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here