Naga MarketsNa wykresie H4 pary NZD/JPY od dłuższego czasu trwa silny trend spadkowy. W ostatnich dwóch dniach cena lekko wzrasta wskazując na ruch korekcyjny. Dzisiejszy poranek zaczynamy od mocniejszej reakcji podaży. Daje to szansę na powrót do trendu czyli spadki w najbliższym czasie. Warto w tym kontekście rozważyć opcje PUT.

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

uTrader oferuje 71% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułUSD/CAD – w stronę wsparcia, opcja PUT
Następny artykułAUDCAD – to już koniec korekty?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here