Naga MarketsWyprzedaż na NZDJPY trwa od 27 lipca i poza krótkimi kilkuświecowymi epizodami, podczas których popyt próbował kontrować cena sukcesywnie spada. Bezpośrednią przyczyną spadków jest wyłamanie z kanału bocznego. Wyłamanie to stało się faktem już na początku bieżącego tygodnia i na razie nie ma wielkich nadziei na wzrosty NZDJPY.

Wprawdzie w ostatnich godzinach obserwujemy próby wyprowadzenia kontry ze strony popytu. Jednak warto zauważ, że obecny ruch wzrostowy jest jedynie ruchem powrotnym do wyłamane wsparcia na poziomie 79.60. Dopiero trwałe wyjście ponad wskazany poziom dało by nowy impuls prowzrostowy. Raczej nie byłaby to jeszcze zmiana trendu, ale ruch taki umożliwiłby przynajmniej wzrosty do oporu na poziomie 80.70.

Na ten moment głównym scenariuszem dla NZDJPY jest odbicie od nowego oporu na poziomie 79.60 i ruch spadkowy w kierunku wsparcia 77.70.

Ta jak również wiele innych analiz znajdziesz na stronie XM.COM

NZDJPY H4
Wykres NZDJPY dla H4
NZDJPY D1
Wykres NZDJPY dla D1

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here