Naga MarketsPara walutowa NZDJPY porusza się w długoterminowym trendzie wzrostowym, który rozpoczął się na początku 2009 roku, co bardzo dobrze widać na wykresie miesięcznym, gdzie poprowadzona została linia trendu wzrostowego. Na początku ubiegłego roku ustanowiony został szczyt w okolicach poziomu 94.00 i wtedy też cena zaczęła się osuwać.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

0215NJ

Obecnie spadki doprowadziły do wsparcia przy 74.51, które wielokrotnie radziło sobie z powstrzymaniem niedźwiedzi. Tam również przebiega linia długoterminowego trendu wzrostowego, a ponadto pojawił się setup z Price Action w postaci formacji pin bar, który w tym konkretnym przypadku może wskazywać na duże prawdopodobieństwo ruchu wzrostowego. Cel dla zwyżek znajdowałby się przynajmniej na poziomie 79.37, gdzie znajduje się opór, a także linia trendu korekty spadkowej prowadzona od szczytu z kwietnia 2015 roku.

0215NJ1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here