Naga Marketsnj

Na interwale H1 pary NZD/JPY kurs pnie się w górę w kanale wzrostowym. Aktualnie cena oscyluje w okolicach wsparcia, które wyznacza podstawa dużej świecy popytowej. Często tak duże świece wyznaczają dobre poziomy wsparcia lub oporu, ponadto pokazuje ona impuls wzrostowy, a więc można oczekiwać, że trwające spadki są tylko korektą. Warto obserwować wykres w najbliższym czasie, wybicie czerwonej linii lub znaczące ożywienie się kupujących można wykorzystać do kupna opcji CALL.

nj op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here