Naga MarketsOd początku grudnia cena NZDJPY stabilnie spadała, łącznie o około 800 pipsów. Dodatkowo 2 stycznia miał miejsce flash crash, który na chwilę zepchnął cenę poniżej okrągłego poziomu 70,00. Obecnie od dwóch tygodni jesteśmy świadkami wzrostowego odbicia. Wczoraj miał miejsce atak na opór na 74,40, jak na razie nieudany.

Czekamy na kolejny atak na opór

Dotychczas trwająca dwa tygodnie przewaga byków może jeszcze być traktowana jako korekta wzrostowa. Podaż zdołała wcześniej bez większych przeszkód zepchnąć cenę z okolic 78,70 aż do 70,80. Dalszy sentyment zależy od tego, czy kupujący zdołają pokonać opór na 74,40.

W przypadku kolejnego ataku na wspomniany poziom i jego przełamania, możemy liczyć na wzrosty co najmniej w okolice 76,40, co daje 200 pipsów do zarobienia.

Jeśli dojdzie do drugiego odbicia spadkowego od oporu, to może oznaczać powrót niedźwiedzi na NZDJPY. W takim przypadku można liczyć na deprecjację do wsparcia na 72,50. Poziom ten powstrzymywał dalsze spadki czterokrotnie w okresie sierpień-październik zeszłego roku.

By wykorzystać analizę i zainwestować na NZDJPY,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres NZDJPY H4 16.01.2019
NZDJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here