Naga MarketsWzrost notowań pary walutowej NZDJPY zaprowadził ją do kluczowego oporu. Tam wczoraj do gry ponownie wkroczyli sprzedający, którzy przejęli kontrolę. Gdzie może teraz zmierzać kurs dolara nowozelandzkiego do jena?

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, ostatni ważny szczyt z września br. nakreślony był w okolicach 69,66. Wczoraj kurs przekroczył ten poziom, jednakże do zamknięcia sesji całość zysków została oddana i to sprzedający byli górą.

Wykres dzienny NZDJPY
Wykres dzienny NZDJPY

W rezultacie opisanej wyżej akcji cenowej, na wykresie utworzył się niedźwiedzi pin bar fałszywe wybijający kluczowy opór. Dziś natomiast cena osuwa się po tej formacji price action.

Na wykresie 4-godzinnym możemy ustalić potencjalne poziomy docelowe w przypadku kontynuacji przeceny. Istotne wsparcie znajdziemy tu w obrębie 68,99. Z kolei przy 67,83 widoczna jest strefa popytu, z której w drugiej połowie października startował impuls wzrostowy.

Alternatywnie, zanegowanie maksimów pin bara otwierałoby drogę dalszym wzrostom. Opór w tym przypadku stanowić może górne ograniczenie kanału wzrostowego z wykresu dziennego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres 4-godzinny NZDJPY

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here