Naga Marketsnj

Na interwale H4 pary NZD/JPY cena spadła do kluczowego poziomu wsparcia. Jak widać na powyższym wykresie kurs w ostatnim czasie porusza się w  bardzo czytelny sposób, respektując wszystkie strefy wsparcia i oporu. Aktualnie warto szukać sygnału świadczącego o aktywności popytu na niższych interwałach. Jeżeli taki sygnał wystąpi warto rozważyć grę na wzrosty w najbliższych godzinach.

nj op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here