Naga MarketsNZDJPY w dniu wczorajszym wygenerował mocny sygnał kupna przebijając ważny opór w postaci 87.60. Ruch w górę został pociągnięty kilkanaście pipsów i utrzymany do dzisiejszego poranka. Powrót nastąpił nieco później i trzeba przyznać, że był mocny i dosyć daleko spenetrował strefę wsparcia, aktywując na pewno wiele zleceń obronnych u dotychczasowych posiadaczy pozycji długich. Kupującym udało się jednak powstrzymać tą falę wyprzedaży, wyprowadzając cenę pod koniec sesji europejskiej, z powrotem powyżej 87.60.

Warto dodać, że obecnie realizowany jest tez scenariusz wzrostowego odwrotu, po wyrysowaniu formacji oRGR a także wyjścia powyżej 41,4% Fibonacciego. W dniu dzisiejszym toczy się także walka o pokonanie 50% zniesienia ostatnich spadków i wynik pozostaje cały czas otwarty. Jak zwykle zadecyduje tutaj zamknięcie świecy dziennej. Jeżeli nastąpi powyżej 87.60 będzie można spodziewać się dalszych wzrostów. Jeżeli natomiast zakończymy poniżej, będzie to oznaczało zanegowanie wczorajszego wybicia.

nzdjpy

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułChevron – czyżby nadchodziła fala spadków?
Następny artykułCukier – okazja dnia
Analityk rynku walutowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Doktorant Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwent Politechniki Częstochowskiej ze specjalizacją w Zarządzaniu Finansami i Bankowością. Z rynkami finansowymi związany od 2005 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywał jako futures trader giełd CME, ICE, EUREX i EURONEXT-LIFFE. Aktywny inwestor. Na co dzień zajmuje się sporządzaniem analiz i komentarzy rynkowych oraz prowadzeniem szkoleń dla klientów. Komentuje w mediach głównie bieżącą sytuację na rynku walutowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here