Naga MarketsNotowania pary walutowej NZDJPY poruszają się w trendzie spadkowym, gdzie najbliższe kluczowe wsparcie wypada w okolicach 72.30. Właśnie ten poziom od 3 tygodni powstrzymuje sprzedających przed dalszą ekspansją.

NZDJPY - najbliższe kluczowe wsparcie wypada w okolicach 72.30

Z każdym kolejnym testem wsparcie staje się coraz słabsze, co zwiększa szanse na jego pokonanie, jeśli cena niedźwiedzie ponownie zepchną do niego notowania. Istnieje jednak także szansa na odbicie, a przy takim scenariuszu najbliższy opór stanowi linia trendu biegnąca od tegorocznych maksimów. Kluczowy opór horyzontalny znajdziemy natomiast w okolicach 75.50.

Wróćmy teraz do scenariusza zgodnego z trendem. Przełamanie obszaru wsparcia w obrębie 72.30 otwierałoby drogę dalszej przecenie, gdzie kluczowy cel stanowić mogą minima z 2016-go rok w okolicach 69.00. Jak widać na wykresie miesięcznym poniżej, poziom ten sprawdzał się także bardzo dobrze jako opór w latach 2009 – 2012.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>

NZDJPY - kluczowy cel stanowić mogą minima z 2016-go rok w okolicach 69.00


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here