Naga Marketsnj

Na wykresie H1 pary NZD/JPY widoczna jest duża siła popytu. Cena porusza się w ramach kanału wzrostowego, w którym dolna krawędź może posłużyć jedynie do sprecyzowania kolejnego dołka, gdyż jak na razie respektowana jest szczególnie górna krawędź. Aktualnie trwa korekta spadkowa. Warto szukać jej potencjalnego końca i przyłączyć się do trendu wzrostowego. Wydaje się, że ciekawym miejscem mogą być okolice 78,50 – 60, gdzie mamy strefę wsparcia wynikającą z poprzedniego wierzchołka, a także około 50% zniesienie fali impulsu, podobnie jak było to w przypadku pierwszej korekty. Dodatkowo można porównać obecną korektę do dotychczasowej największej w trendzie i jej zasięg wypadałby właśnie w strefie wsparcia.

nj op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 72% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/GBP – podaż przejmuje kontrolę
Następny artykułKGHM [KGH], Eurocash [EUR] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here