Naga Marketsnj

Na wykresie H4 pary NZD/JPY kurs jakiś czas temu pokonał strefę oporu. Jest to poziom wynikający z dłuższego terminu niż tylko fragment widoczny na wykresie. Aktualnie poziom ten powinien pełnić ważną rolę wsparcia. Jest to okrągła strefa okolic 90,00. Dodatkowo test wsparcia zbiegnie się z testem linii trendu łączącej trzy poprzednie dołki. W tym miejscu warto zagrywać na wzrosty z celem przynajmniej na poprzednim szczycie, o ile oczywiście pojawi się sygnał świadczący a aktywności popytu.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

nj op

OptionTrade, oferuje 72% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 172 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 4 marzec 2015: GBP/USD, NZD/USD
Następny artykułUSD/CAD – możliwe krótkoterminowe wzrosty
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here