Naga MarketsKurs dolara nowozelandzkiego do franka (NZDCHF) na wykresie o interwale dziennym porusza się w trendzie spadkowym. Ostatni impuls tego trendu rozpoczął się w drugiej połowie lipca i zaprowadził notowania pod poziom 0,6214, gdzie zaczął tworzyć się wielokrotny inside bar.

Jak widać na wykresie poniżej, para walutowa NZDCHF porusza się od 8 sesji w zakresie notowań z minionego wtorku (świeca matka formacji inside bar). Przerwa w trendzie spadkowym utworzyła się po silnym ruchu, a wybicie z niej może wskazać dalszych kierunku ruchu notowań.

Jeśli trend ma być kontynuowany, niezbędne w tym przypadku jest zamknięcie dnia pod minimami świecy matki z 13 sierpnia (0,6203). Byłoby to jednoznaczne z wybiciem nowego dołka i pokonaniem istotnego wsparcia, na którym cena wspiera się w tym miesiącu. Najbliższy cel przy tym scenariuszu wypada w okolicach 0,6100. Poziom ten odgrywał kluczową rolę w 2015 roku.

Alternatywnie, wybicie górą z inside bara dawałoby szansę na głębszą korektę impulsu spadkowego. Kluczowa strefa oporu zlokalizowana jest w obrębie 0,6424 (okolice dołka z czerwca 2019 roku).

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs dolara nowozelandzkiego do franka (NZDCHF) - wykres dzienny - 23 sierpnia 2019
Kurs dolara nowozelandzkiego do franka (NZDCHF) – wykres dzienny – 23 sierpnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here