Naga MarketsPara walutowa NZDCHF przez blisko dwa miesiące poruszała się w konsolidacji, z której dwa tygodnie temu wybiliśmy dołem. W ubiegły wtorek i środę rynek re-testował pokonane wsparcie od dołu (jako opór), gdzie dwukrotnie pojawiła się reakcja podażowa. W ten sposób powstała tam formacja podwójnego szczytu będąca sygnałem do późniejszych, dynamicznych spadków.

Na skutek trwających od piątku wzrostów, dziś po raz kolejny kurs dotarł w okolice poziomu 0.6910. Jeżeli i tym razem poziom ten powstrzyma popyt przed dalszymi wzrostami, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

NZDCHF H4
NZDCHF H1

Spoglądając na wykres 30-minutowy zauważymy, że w okolicy wspomnianego oporu już pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli poziom ten zostanie trwale odrzucony, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć i przetestować od góry (jako wsparcie) pokonany dziś poziom 0.6855 znajdujący się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z całego ostatniego impulsu wzrostowego.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

NZDCHF M30


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKGHM z dalszym potencjałem spadkowym
Następny artykułKomentarz giełdowy – Kupuj plotki, sprzedawaj fakty
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here