Naga MarketsNotowania pary walutowej NZDCHF umacniają się od początku obecnego tygodnia. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, wzrosty rozpoczeły się po odbiciu od kluczowej strefy wsparcia zlokalizowanej w obrębie 0.6720.

Bardziej klarownie sytuacja wygląda na wykresie 4-godzinnym, gdzie kupującym udało się wczoraj pokonać lokalny obszar oporu blisko 0.6860. Dodatkowo sesja zamknęła się ponad oporem na 0.6880 i maksimami z ubiegłego miesiąca, które wypadały na 0.6899.Takie zachowanie akcji cenowej wskazuje na silne momentum wzrostowe, które można wykorzystać do zajmowania krótkoterminowych pozycji długich, np. po korekcie do przełamanego obszaru oporu rozpoczynającego się na poziomie 0.6888, który obecnie stanowi wsparcie.

Pierwszym celem w przypadku potencjalnych longów może być opór w pobliżu 0.6958. Kolejna kluczowa strefy podaży rozciąga się od 0.7020 do 7080.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here