Naga Markets
Notowania pary walutowej NZDCHF umacniają się od początku obecnego tygodnia. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, wzrosty rozpoczeły się po odbiciu od kluczowej strefy wsparcia zlokalizowanej w obrębie 0.6720.

Bardziej klarownie sytuacja wygląda na wykresie 4-godzinnym, gdzie kupującym udało się wczoraj pokonać lokalny obszar oporu blisko 0.6860. Dodatkowo sesja zamknęła się ponad oporem na 0.6880 i maksimami z ubiegłego miesiąca, które wypadały na 0.6899.

Takie zachowanie akcji cenowej wskazuje na silne momentum wzrostowe, które można wykorzystać do zajmowania krótkoterminowych pozycji długich, np. po korekcie do przełamanego obszaru oporu rozpoczynającego się na poziomie 0.6888, który obecnie stanowi wsparcie.

Pierwszym celem w przypadku potencjalnych longów może być opór w pobliżu 0.6958. Kolejna kluczowa strefy podaży rozciąga się od 0.7020 do 7080.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPayrolls oraz cła zaszkodzą dolarowi
Następny artykułPrognozy dużych graczy przed NFP – jak zareaguje USD?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here