Naga MarketsPara walutowa NZDCHF od dłuższego czasu porusza się na północ tworząc formację klina zwyżkującego. W dniu wczorajszym rynek dotarł w okolice poziomu 0.7225, gdzie dziś pojawiła się niewielka reakcja podażowa. Wydaje się więc, że w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przynajmniej korekty spadkowej.

NZDCHF Daily
NZDCHF Daily

Jeżeli spojrzymy na wykres 4-godzinowy zauważymy, że w ubiegłym tygodniu rynek wybił górą z formacji trójkąta zwyżkującego. Po krótkotrwałej konsolidacji, w dniu wczorajszym pokonaliśmy również lokalny opór, który jeżeli tylko obecne spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie powinien zostać przetestowany od góry (jako wsparcie). Odrzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów nawet w okolice poziomu 0.7310 bądź dalej do górnego ograniczenia formacji klina z wykresu dziennego.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

NZDCHF H4
NZDCHF H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzy notowania Miraculum osiągnęły dno?
Następny artykułPozytywne wzrosty inflacji w USA. Analiza USD/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here