Naga MarketsNZDCHF – Tą parę opisywałem we wtorek w analizie – “NZDCHF – Double Top, RGR a może Inside Bar ?” . Mieliśmy wtedy aż nadmiar formacji Price Action, i do tego za parę godzin mieliśmy poznać komunikat Banku Rezerw Nowej Zelandii dotyczący przyszłej polityki monetarnej i wysokości stóp procentowych. Po ogłoszeniu danych dolar nowozelandzki gwałtownie zyskał na wartości, zyskał 1% w stosunku do większości walut w tym do USD.
Cena wybiła górą z Inside Bara i dotarła do linii trendu spadkowego będącej zarazem oporem kanału w którym cena porusza się od maja 2017. Jest to już kolejna próba pokonania jej w ciągu ostatnich kilku dni.

NZDCHF Kiwi hour chart
NZDCHF H1 – klin zwyżkujący należy do formacji zmiany trendu

Na wykresie H1 utworzyła się formacja odwrócenia trendu – klin zwyżkujący. Istnieje duże prawdopodobieństwo wybicia z tej formacji dołem, na wykresie H4 pojawiło się maksimum na MACD wspierające nastawienie spadkowe. Ponieważ analizuje to na H1, zasięg ewentualnych spadków może być ograniczony do najbliższego wsparcia jakim jest w tym wypadku średnia EMA144.


Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów. Ta analiza będzie weryfikowana w weekend.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here