Naga MarketsNotowania pary walutowej NZDCHF poruszają się w trendzie spadkowym, gdzie ponad dwa tygodnie temu rozpoczął się silny impuls spadkowy, który zepchnął notowania do nowego dołka.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, pojawiła się również korekta tego impulsu, która zaprowadziła notowania do dynamicznego oporu tworzonego przez kanał średnich EMA 10/20.

W obecnym tygodnia cena aż do środy poruszała się w zakresie notowań z minionego piątku, czego rezultatem była formacja inside bar. W trakcie środowych notowań nastąpiło wybicie górą z inside bara, jednakże do zamknięcia sesji całość zysków została oddana, a dodatkowo kurs zamknął się na poziomie niższym od otwarcia. Tym samym utworzyła się niedźwiedzia formacja Fakey (fałszywe wybicie z inside bara).

Wczoraj z kolei byliśmy świadkami ruchu zgodnego z kierunkiem trendu oraz formacji Fakey. Jeśli panująca tendencja ma być kontynuowana, notowania po wybiciu ostatniego dołka na 0.6510 mogą dalej zmierzać do kluczowego wsparcia przy 0.6460.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here