Naga MarketsPary z dolarem nowozelandzkim ostatnio stały się popularniejsze z uwagi na wzrost zmienności. Kiwi osłabił się na całej linii, dlatego proponuję rzucić okiem na NZDCAD, gdzie CAD jest relatywnie słaby i warto to wykorzystać, kiery negatywny sentyment na NZD już się zakończy.

Para mierzyła się ostatnio ze wsparciem, twierdza byków 0,8750 jak na razie się broni. Co ciekawe, sprzedający już trzykrotnie zapuszczali się w tamte rejony, do tej pory nieskutecznie (w cenach zamknięcia).

By wykorzystać analizę i zainwestować na NZDCAD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

Paliwa do wzrostów może dać zamknięcie powyżej maksimum tego tygodnia, byłby to dobry prognostyk, aby zaatakować linię trendu spadkowego w okolicy 0,90. Wybicie z trójkąta i szybki powrót przy kluczowym dołku faworyzuje byki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAlpari powróci do UE?
Następny artykułPoznaliśmy indeksy Michigan. Jak reaguje USD?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here