Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoNa interwale D1 wykresu pary walutowej NZD/CAD od początków września mamy do czynienia z kanałem wzrostowym o szerokości w przybliżeniu 270 pipsów. Jak do tej pory nie powiodły się próby wybicia poza kanał. Tydzień temu kurs odbił się od górnego ograniczenia kanału i obecnie znajdujemy się w okolicach 0.8990, czyli w miejscu dość istotnego poziomu wsparcia.


Jeżeli byki obronią ten poziom, oraz wybiją linię średnioterminowego trendu spadkowego trwającego od marca, która znajduje się w rejonach 0.9160, możemy mieć do czynienia z początkiem kolejnej fali wzrostowej długoterminowego trendu na tej parze. Sygnał do większych spadków da przełamanie od dołu kanału wzrostowego oraz poziomu wsparcia 0.8611. W takiej sytuacji niedźwiedzie będą miały otwartą drogę co najmniej do poziomów 0.8340-0.8260.

NZDCAD

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here