Naga MarketsNZDCAD 17/01/2019

NZDCAD Weekly
NZDCAD Weekly – szeroka konsolidacja 1500p

Para walut “surowcowych” NZDCAD, zależnych w dużym stopniu od eksportu i cen surowców takich jak ropa,rudy żelaza, aluminium czy produkty przemysłu naftowego. Para od 5 lat porusza się w dużej konsolidacji o zakresie około 1500 pipsów( wykres u góry). Aktualnie cena zbliża się do osi tej konsolidacji (0.8915) a MACD wskazuje na możliwość kontynuacji spadków, rozpoczętych na początku grudnia ub. roku.

Na wykresie Daily (poniżej) możemy zauważyć tworzącą się formacje RGR, gdzie linia szyi pokrywa sie z osia wspomnianej konsolidacji. Pokonanie tego poziomu (0.8915) może dać impuls do dalszych spadków. Celem podaży może być najbliższa strefa popytu zaczynająca się na poziomie 0.8880, a docelowo 0.8680.

NZDCAD Daily 17/01
NZDCAD Daily – RGR jeszcze w budowie , nic nie jest przesądzone…

Wersja dla ostrożnych traderów: Możemy rozważyć złożenie zlecenia sell dopiero po pokonaniu linii szyi i najlepiej, gdyby doszło do jej retestu od dołu.

Dla lubiących ryzyko: wchodzimy na sell teraz i trzymamy do linii szyi ze stop lossem powyżej prawego ramienia czyli (0.9080). Pokonanie prawego ramienia RGR  może całkowicie odmienić sytuacje na tej parze i sygnalizować kierunek północny.

Analiza należy do cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” i będzie analizowana w weekend.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here