Naga MarketsPara walutowa NZDCAD przez cały dzień porusza się na północ. Tak silna reakcja popytowa jest reakcją na bardzo ważny poziom wsparcia z wykresu dziennego 0.9304 zbiegający się z 38.2% korekty Fibonacciego z całego wcześniejszego, pięciomiesięcznego ruchu wzrostowego. Jeżeli w najbliższym czasie wzrosty będą kontynuowane, wówczas spodziewać moglibyśmy się przetestowania nawet oporu znajdującego się w okolicy 0.9520.

NZDCAD Daily
NZDCAD Daily

Spoglądając na wykres H4 widzimy, formację podwójnego dna w okolicy wspomnianego wcześniej wsparcia 0.9394. Biorąc pod uwagę obowiązujący trend spadkowy w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się również silnej reakcji podażowej w okolicy oporu 0.9402 zbiegającego się z linią trendu.

Aby zainwestować, sprawdź ofertę Brokera HotForex

NZDCAD H4
NZDCAD H4

Spoglądając na wykres H1 widzimy, że do testu wspomnianej już strefy oporu zbiegającej się z linią trendu spadkowego powinno dość najpóźniej dziś w nocy. Pokonanie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów w najbliższym czasie. Jeżeli natomiast rynek odrzuci owy opór, wówczas spadki mogłyby ponownie dotrzeć w okolice dzisiejszych minimów.

NZDCAD H1
NZDCAD H1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here