Naga MarketsDwa tygodnie temu popyt zdołał przełamać linię trendu spadkowego na NZDCAD. Od tego momentu obserwujemy ruch wzrostowy, który wczoraj dotarł do najwyższego poziomu począwszy od 30 listopada 2016 roku. Osiągnięciu tego maksimum towarzyszyła próba przełamania oporu na poziomie 0.9600. Okazało się jednak, że próba przełamanie wspomnianego poziomu nie powiodła się i NZDCAD zaliczył ponad 100 pipsową korektę.

Spadki zatrzymało dopiero wsparcie na poziomie 0.9500 i od tego wsparcia rozpoczęło się dynamiczne odbicie. Obecnie testowany jest opór na poziomie 0.9540, a po jego przełamaniu po raz kolejny NZDCAD pojawi się pod oporem 0.9600.

Na wykresie dla interwału tygodniowego zauważyć można, że niewiele wyżej ponad oporem 0.9600 znajduje się następny mocniejszy opór 0.9640. Zatem przed popytem jest obecnie wiele pracy, a ruch spadkowy jaki trwał na NZDCAD począwszy od 6 stycznia jak na razie nie został skorygowany nawet o 38,2% czyli o najmniejsze zniesienie Fibonacciego. Możliwe, że obecne odbicie jest jedynie odcinek B korekty prostej. Co by oznaczało, że spadki będą głębsze.

Wykres NZDCAD dla interwału H4.

Bezpłatny webinar – Jak przezwyciężyć straty i przekuć je w sukces.

Wykres NZDCAD dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here