Naga MarketsSzersze spojrzenie na wykres pary walutowej NZDCAD przedstawiałem w analizie sprzed tygodnia, kiedy cena pokonywała linię trendu wzrostowego. Po wybiciu, do którego ostatecznie doszło, kurs zniżkował do strefy wsparcia w okolicach 0,8613. Jaki jest obecny scenariusz dla tej pary?

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Spadek notowań doprowadził do ustanowienia na wykresie 4-godzinnym NZDCAD niższego dołka, co wskazuje na osłabienie krótkoterminowego trendu wzrostowego. Jednakże po tym fakcie pojawiło się odreagowanie i jak na razie cena utrzymuję się ponad wsparcie przy 0,8613.

Gdyby doszło do przełamania wspomnianej wyżej strefy wsparcia, sprzedający odsłoniliby kolejny obszar obrony w okolicach 0,8500, a następnie 0,8436. Dopóki jednak kurs pozostaje ponad wsparciem, wciąż istnieje szansa na powrót do wzrostów w kierunku szczytu przy 0,8795.

Podczas dzisiejszej sesji, traderzy handlujący na parach z dolarem kanadyjskim powinni zwrócić uwagę na dane z lokalnego rynku pracy. O godz. 14:30 przekonamy się bowiem, jak w grudniu 2019 roku zmieniło się zatrudnienie w Kanadzie, a także czy stopa bezrobocia spadła do prognozowanego poziomu 5,8%.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres 4-godzinny pary walutowej NZDCAD - 10.01.2020 r.
Wykres 4-godzinny pary walutowej NZDCAD – 10.01.2020 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here