Naga MarketsNa NZDCAD byki nabrały wiatru w żagle i sukcesywnie podbijają cenę. Istotny opór z jakim popyt musiał sobie poradzić był usytuowany na poziomie 0.9570 i pokonanie go zajęło aż 2,5 roku. Wygląda jednak na to, że przełamanie wskazanego poziomu stało się faktem. Ponieważ nieznaczne jego przekroczenie w minionym tygodniu kontynuowane jest w dniu dzisiejszym. NZDCAD osiągnął dziś poziom na jakim nie był notowany od 1997 roku.

W najbliższym czasie można spodziewać się cofnięcia i im ono będzie płytsze, tym lepiej będzie to świadczyć o sile popytu. Kluczowym poziomem pozostaje 0.9570 czyli wcześniejszy opór, a obecnie nowe wsparcie. Poziom ten powinien być zaciekle broniony ponieważ jego przełamanie w dół technicznie wyglądałoby bardzo negatywnie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Historyczny szczyt odnotowany został na poziomie 0.9776 i miał miejsce w kwietniu 1997 roku. W tym momencie brakuje już zaledwie 70 pipsów do poprawienie tego poziomu i tym samym NZDCAD ma szansę na osiągnięcie nowego historycznego maksimum.

Wykres NZDCAD dla interwale D1.
Wykres NZDCAD dla interwale D1.

DOŁĄCZ DO WEBINARU


Wykres NZDCAD dla interwału Miesięcznego.
Wykres NZDCAD dla interwału Miesięcznego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here