Naga MarketsOd połowy listopada NZDCAD porusza się w dosyć wąskim przedziale pomiędzy wsparciem na 0,8910 a oporem na 0,9250. Mniej więcej w połowie tego kanału znajduje się dodatkowy poziom powstrzymujący ruchy cenowe – 0,9080. To właśnie tutaj cena dotarła podczas wczorajszej sesji. Od zachowania w tych okolicach zależy dalszy ruch tej pary walutowej.

W górę czy w dół?

Poziom 0,9080 jest bardzo istotny na NZDCAD. Jeśli spojrzymy na nieco szerszy wykres, to zobaczymy, że przez cały grudzień działał jako wsparcie. Przebicie nastąpiło dopiero na początku stycznia, od wtedy poziom ten spełnia funkcję oporu. Kilkukrotnie w tym miejscu inicjatywę przejmowała podaż.

Wczoraj doszło do przebicia 0,9080. Możliwe, że mamy do czynienia z fałszywym wybiciem, ponieważ w nocy cena wróciła pod opór. Jeśli dojdzie teraz do kolejnego odbicia spadkowego, to możemy spodziewać się powrotu niedźwiedzi i rajdu w okolice kluczowego wsparcia na 0,8910. W przypadku trwałego pokonania 0,9080, kolejnym celem dla popytu będzie poziom 0,9240, który w grudniu trzykrotnie powstrzymał wzrosty.

By wykorzystać analizę i zainwestować na NZDCAD,
sprawdź ofertę Brokera HF Markets.

wykres NZDCAD H4 1.02.2019
NZDCAD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here