Naga MarketsPatrząc na wykres tygodniowy NZDCAD w oczy rzuca się kluczowe wsparcie w okolicach 0,8321, które powstrzymało sprzedających w blisko rok temu. Po odbiciu, dolar nowozelandzki zyskał w krótkim czas ponad 900-pipsów. Czy także tym razem możemy się spodziewać odbicia?

Kurs NZDCAD - wykres tygodniowy - 27 września 2019
Kurs NZDCAD – wykres tygodniowy – 27 września 2019

Tydzień temu notowania zamknęły się pod poziomem 0,8321, co wskazywało na jego potencjalne przełamanie. Jednak w tygodniu obecnym ruch spadkowy nie jest kontynuowany, a cena wraca ponad wsparcie. Cały czas jednak kurs NZDCAD utrzymuje się w zakresie notowań z ubiegłego tygodnia, co może doprowadzić do powstania formacji inside bar.

Wybicie górą z potencjalnego inside bara na wykresie tygodniowym wskazywałoby na potencjał do głębszego odbicia od wsparcia. Jednakże na ewentualne rozstrzygnięcie w tej kwestii przyjdzie nam zaczekać przynajmniej tydzień. Wcześniej natomiast możemy zbadać sytuację na wykresie dziennym, gdzie wcześniej mogą pojawić się sygnały wskazujące na odbicie.

Wykres dzienny poniżej pokazuje nam linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z lipca br. Ostatnie odbicie od tej linii miało miejsce w środę, ale cena nie kontynuowała trendu, a zamiast tego ugrzęzła w okolicach wsparcia (0,8321). Przełamanie linii trendu sugerowałoby potencjał do wzrostów, gdzie najbliższym celem byłby obszar w obrębie 0,8500.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs NZDCAD - wykres dzienny - 27 września 2019
Kurs NZDCAD – wykres dzienny – 27 września 2019

Alternatywnie, zdecydowanie pokonanie obszaru w okolicach 0,8321 otwierałoby drogę dalszym spadkom, zgodnie z panującym trendem.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here