Naga MarketsNotowania pary walutowej NZD/USD osuwały się od czasu pozytywnego testu kluczowego oporu przy 0,6937. Dynamiczny spadek zaprowadził kurs do wsparcia w okolicach 0,6487, które skutecznie ograniczyło ambicie sprzedających.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, po drugim odbiciu od wymienionego wyżej wsparcia, notowania dolara nowozelandzkiego do greenbacka zyskiwały przez 9 sesji z rzędu, a rezultatem wzrostów był wyższy szczyt, który pod znakiem zapytania stawia potencjał do dalszych spadków.

Wczoraj jednak na rynek powrócili sprzedający, którzy skutecznie przetestowali opór na 0,6720, a zamknięcie dnia miało miejsce pod poziomem 0,6680. Na wykresie powstał niedźwiedzi outside bar, który daje szansę na odbicie.

Z jednej strony mamy zatem dynamiczny wzrost i ustanowienie wyższego szczytu, co kwestionuje wcześniejsze spadki. Po drugiej stronie – niedźwiedzie outside bar na oporze zgodny z dominującym kierunkiem ruchu notowań.

Całkiem możliwe zatem, że formację outside bar będą chcieli wykorzystać traderzy grający na osłabienie NZDUSD. Powinni jednak mieć na uwadze, że formacja po tak silnym ruchu wzrostowym może spowodować jedynie nieznaczne odbicie, po którym kupujący ponownie zaatakują opór przy 0,6720.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs NZD/USD - wykres dzienny - 2 lipca 2019
Kurs NZD/USD – wykres dzienny – 2 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here