Naga MarketsKurs dolara (NZD/USD) zmaga się ze wsparciem. Co dalej z notowaniami?Kurs dolara nowozelandzkiego osuwał się do greenbacka od lutego, kiedy wybuchła pandemia koronawirusa. Jednakże, od połowy marca para walutowa NZD/USD zaczęła odrabiać straty, a pod koniec lipca zbliżyła się do tegorocznych maksimów. Okazuje się, że kupujący nie byli w stanie wyznaczyć nowego szczytu, a zamiast tego cena wróciła w okolice wsparcia przy 0,6517.

  • Kurs pary walutowej NZD/USD trafił na ważny opór przy 0,6700
  • Odbicie skierowało notowania do wsparcie przy 0,6517
  • Wybicie z formacji inside bar może wskazać dalszy kierunek krótkoterminowy

NZD/USD: Inside bar na ważnym wsparciu

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, po spadku do wsparcia, kurs dolara nowozelandzkiego przetestował je skutecznie w miniony czwartek. W piątek cena konsolidowała w zakresie notowań z poprzedniego dnia tworząc formację inside bar.

Zobacz też: Test strategii Puria na wybicie średnich kroczących

Dziś kurs pary walutowej NZD/USD również porusza się w zakresie inside bara. Istotne znacznie miałoby wybicie w dół z tejże formacji, które wiązałoby się także z przełamaniem wsparcia. Niedźwiedzie w ten sposób otworzyłyby sobie drogę do kolejnego poziomu obrony w okolicach 0,6383.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych. Sprawdź warunki brokera.
NZD/USD – wykres dzienny

Alternatywnie, utrzymanie notowań ponad wsparciem przy 0,6517 dawałoby szansę na ruch w kierunku 0,6570.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here