Naga MarketsPodczas dzisiejszej sesji poznaliśmy decyzję Banku Rezerw Nowej Zelandii odnośnie stóp procentowych i polityki monetarnej.  Stopy procentowe pozostały na poziomie 1,75%, a zatem zgodnie z oczekiwaniami rynków. Spodziewano się natomiast bardziej gołębiego komunikatu ze strony banku centralnego, a jego brak doprowadził do umocnienia dolara nowozelandzkiego w stosunku do głównych walut.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, notowania NZD/CHF ponownie testują linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 2017 roku. Jak dotąd udało się także odzyskać straty powstałe od poziomu otwarcia ubiegłotygodniowej sesji.

Istotne znaczenie ma teraz dalsze zachowanie notowań, wciąż bowiem kurs utrzymuje się pod maksimami świecy z ubiegłego tygodnia, która jest niedźwiedzim outside barem. Skuteczne wybicie tych maksimów oznaczałoby zanegowanie pro-spadkowej formacji i dawało szansę na dalszy wzrost.

Alternatywnie, utrzymanie kursu pod linią trendu / szczytem outside bara daje szansę na powrót do spadków. Najbliższe wsparcie przy tym scenariuszu znajdziemy w okolicach 0.6704. Niżej natomiast widzimy poziom wsparcia blisko 0.6510.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

notowania NZD/CHF ponownie testują linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 2017 roku


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here