Naga MarketsNotowania pary walutowej NZD/CAD poruszają się w trendzie spadkowym o czym świadcząc dołki i szczyty rysujące się na coraz niższych poziomach po nieudanym ataku na opór przy 0,9245. Fala osunięć doprowadziła do pokonania kluczowego obszaru wsparcia w obrębie 0,8905.

Sprzedający wyznaczyli dołek aktualnego trendu na poziomie 0,8688 po czym notowania dolara nowozelandzkiego zaczęły zyskiwać do CAD. Trwająca korekta zaprowadziła cenę z powrotem do dawnego wsparcie przy 0,8905, które teraz stanowi opór.

Zobacz też: Ropa – inside bar na kluczowym wsparciu. Wybicie wskaże kierunek?

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, podczas wczorajsze sesji utworzyła się formacja inside bar, bowiem notowania w całości zawierają się w widełkach środowego handlu. Dziś natomiast cena pokonuje dołek świecy matki (0,8843) i jeśli sprzedającym uda się doprowadzić do zamknięcia dnia pod tym dołkiem, może się okazać, że kurs NZDCAD zakończy korektę i powróci do spadków.

Kluczowym celem przy powyższym scenariuszu może być wsparcie przy 0,8688, które wyznaczają minima aktualnego trendu spadkowego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs NZD/CAD - wykres dzienny - 7 czerwca 2019
Kurs NZD/CAD – wykres dzienny – 7 czerwca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here