Naga MarketsCiekawie rozwinęła się akcja cenowa w ubiegłym tygodniu na parze walutowej NZD/CAD. Pojawił się tam bowiem niedźwiedzi Outside Bar, który testuje kluczowy opór. Gdzie dalej może zmierzać kurs?

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, cena dotarła do strefy konfluencji oporu, gdzie horyzontalny poziom 0,9250 spotyka się z linią trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 20160 roku. Opór okazał się na tyle silny, że po ustanowieniu nowych maksimów w tym roku, całość zysków została oddana, a notowania zamknęły się w okolicach 10-tygodniowej EMA.

W wyniku opisanej wyżej akcji cenowej, na interwale tygodniowym utworzyła się niedźwiedzia formacja Outside Bar, która wskazuje na powrót strony podażowej i sygnalizuje potencjał do spadków. Kluczowe wsparcie horyzontalne przy tym scenariuszu znajdziemy w okolicach 0,8920.

Jednak zanim sprzedający będą w stanie osiągnąć poziom 0,8920, najpierw będą musieli pokonać kanał średnich EMA 10/20, który działa jako wsparcie dynamiczne. Alternatywnie, zamknięcie notowań ponad ubiegłotygodniowymi maksimami zaneguje niedźwiedzią perspektywę i otworzy drogę w kierunku 0,9515, gdzie znajduje się szczytu z 2018 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

NZD/CAD - wykres tygodniowy - 1 kwietnia 2019
NZD/CAD – wykres tygodniowy – 1 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here