Naga MarketsNotowania pary walutowej NZD/CAD od czasu ustanowienia szczytu przed dwoma laty poruszają się w trendzie spadkowym, którego dno wyznaczone zostało w październiku br. na poziomie 0.8320.

Jak widać na wykresie miesięcznym poniżej, przez dwa ostatnie miesiące kupującym udało się odrobić większość strat z półrocznego okresu. Wzrosty kontynuowane są także w obecnym miesiącu, gdzie cena po raz kolejny zbliża się do dwuletniej linii trendu.

Wiele zależy teraz od testu wspomnianej linii trendu, ale także oporu horyzontalnego z wykresu tygodniowego, który ulokowany jest w okolicach 0.9220. Odbicie stanowiłoby zdrową korektę, jak bowiem widać cena znacznie odsunęła się od kanału średnich EMA 10/20.

Z kolei po skutecznym wybiciu konfluencji oporu, dolar nowozelandzki mógłby kierować się do szczytu z marca na 0.9515. Niewiele wyżej, na poziomie 0.9600 znajduje się natomiast kluczowy opór horyzontalny, który powstrzymuje kupujących od ponad 4 lat.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here