Naga MarketsŹródło: lilflipchip.com

NXT-ID otwiera się na współpracę marketingową z raperem Lil ‘Flip aby promować płatności zbliżeniowe z użyciem bitcoina i innych kryptowalut.


Fit Pay, spółka w 100% zależna od NXT-ID, notowanej na NASDAQu, ogłosiła umowę o współpracy marketingowej z raperem, producentem oraz przedsiębiorcą Wesleyem Ericem Westonem, Jr., lepiej znanym jako Lil ‘Flip lub “Flip Gate $”.  FitPay chce wprowadzić na rynek bezstykowe urządzenie płatnicze, które umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych w milionach sklepów detalicznych przy użyciu kryptowalut. Urządzenie będzie zawierać grafikę specjalnie zaprojektowaną przez Lil ‘Flipa.

„Wspaniale będzie współpracować z firmą FitPay, która podziela moją wizję i myśli o przyszłości” – powiedział raper.

Urządzenie w kształcie monety będzie przechowywać ilość dolarów wymienionych z istniejącego konta bitcoin użytkownika a także będzie zawierać cyfrowy portfel. Dzięki antenie NFC będzie można bezstykowo płacić w dowolnym punkcie, który obsługuje takie płatności.

„Dzięki muzyce, filmom i mediom społecznościowym Lil’Flip będzie promował nasze usługi. Traktujemy tę umowę jako unikalny sposób dotarcia do odbiorców zainteresowanych nowymi technologiami z użyciem krypto” – powiedział Michael Orlando, COO NXT-ID.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – Bitcoin z dominacją najwyższą od 7 miesięcy
Następny artykułKGHM – produkcja miedzi w czerwcu niższa o 10%
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here