Naga MarketsNWZ Work Service zdecydował 27 XI o emisji akcji skierowanej do Gi InternationalAkcjonariusze Work Service zdecydowali na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję 28 205 128 nowych akcji, wynika z uchwał. Emisja akcji będzie skierowana wyłącznie do Gi International.

Emisja akcji Work Service serii X zostanie przeprowadzona w drodze subskrypcji prywatnej i będzie skierowana wyłącznie do Gi International S.R.L.

“Podjęcie uchwały w sprawie: (i) podwyższenia kapitału zakładowego spółki o kwotę 2 820 512,80 zł w drodze emisji nowych akcji zwykłych na okaziciela serii X w liczbie 28 205 128 akcji, wyłączenia w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy do wszystkich akcji nowej emisji serii X” – czytamy w uchwale.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wcześniej spółka informowała o emisji nowych akcji o wartości nominalnej 0,1 zł i cenie emisyjnej 0,39 zł. Emisja akcji serii X zostanie przeprowadzona w drodze subskrypcji prywatnej i będzie skierowana wyłącznie do Gi International S.R.L. z siedzibą w Mediolanie, Włochy, podano także.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 595,83 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here