Naga MarketsNWZ T-Bull przyjęło program motywacyjny, celem 60 mln zł kapitalizacji w 2022 r.Akcjonariusze T-Bull przyjęli podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia program motywacyjny dla wybranych członków organów i współpracowników spółki, z warunkiem osiągnięcia przez spółkę kapitalizacji na poziomie co najmniej 60 mln zł do końca 2022 r., podał T-Bull.

InvestCuffs

T-Bull przyjął program motywacyjny

“Spółka zaoferuje wybranym członkom organów oraz współpracownikom spółki łącznie 874 834 […] warranty subskrypcyjne serii A, pod warunkiem osiągnięcia przez spółkę kapitalizacji co najmniej 60 000 000 zł w terminie do dnia 31 grudnia 2022 r.” – czytamy w uchwale walnego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Po spełnieniu ww. warunku uprawnionymi do objęcia warrantów będą członkowie zarządu (prezes Damian Fijałkowski i członek zarządu Grzegorz Zwoliński), przewodniczący rady nadzorczej Radosław Łapczyński (każdemu z nich zostanie zaoferowanych 200 528 sztuk warrantów subskrypcyjnych) oraz dwie osoby współpracujące ze spółką na poziomie strategicznym: January Ciszewski oraz Artur Błasik (każdemu z nich zostanie zaoferowanych 136 625 sztuk warrantów subskrypcyjnych), podano również.

Jak wskazał zarząd, warranty subskrypcyjne serii A oraz akcje serii H mają służyć celowi strategicznemu, polegającemu na uzyskaniu przez T-Bull do 31 grudnia 2022 r. kapitalizacji na poziomie co najmniej 60 mln zł.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here