Naga MarketsNTT system wyceniony na 8,30 zł przez DM Banku BPSAnalitycy DM Banku BPS, w raporcie z 1 września, wyznaczyli cenę docelową NTT System na 8,3 zł, co stanowi premię w stosunku do obecnej ceny rynkowej (6 zł) na poziomie 38,3 proc.

„NTT System działa w pięciu segmentach, oferując szeroki wachlarz produktów i usług związanych z IT. Oceniamy, że silne ubiegłoroczne i obecne (I kwartał 2021) wzrosty sprzedaży mają swoje źródło w pierwszej kolejności w pandemii generującej wysoki wzrost popytu na sprzęt IT i oprogramowanie oraz w postępującej cyfryzacji społeczeństwa i administracji publicznej” – podano w raporcie.„Zakładamy, że również w 2021 r. pandemia stanowić będzie siłę napędową rosnących przychodów spółki, po czym przewidujemy spowolnienie dynamiki w latach 2022-2023, wciąż jednak widząc potencjał do wzrostów w ostatnich latach prognozy (wynikający z cyklicznego charakteru zakupów sprzętu IT). Prognozujemy także niewielki wzrost rentowności spółki (ROA i ROE)” – dodano.

Kurs NTT System zdaje się zmierzać na wsparcie w rejonie 5 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here