Naga Markets


Brytyjski regulator rynków finansowych, Financial Conduct Authority (FCA) wpisało na swoją listę ostrzeżeń publicznych cztery kolejne podmioty. Korzystający z usług brytyjskich brokerów powinni mieć się na baczności. 


Plus500 to obecny również w Polsce brytyjski dom maklerski oferujący instrumenty typu CFD. To także jeden z największych brokerów w Europie, którego akcje notowane są na londyńskim parkiecie. Spółka poinformowała niedawno, że w pierwszym kwartale tego roku osiągnęła przychody w wysokości $297 mln.

Tym bardziej niebezpieczne są wszystkie przypadki podszywania się pod znaną markę. FCA w swoim komunikacie z 10 maja br. ostrzega przed stroną internetową plus500pro.com, która nie ma nic wspólnego ze znanym brokerem. Plus 500 Pro nie posiada licencji Financial Conduct Authority, lecz nie powstrzymuje to spółki przed kierowaniem swojej oferty do inwestorów z Wysp oraz pozostałych krajów Europy.

Sprawdź też: Broker opcji binarnych eXbino trafia na listę ostrzeżeń>>>

Poza klonem Plus500 na liście ostrzeżeń FCA znalazły się również International Banking Investigation Group, Victordebt Limited oraz SafeInvest. Wszystkie spółki kierują swoją ofertę do mieszkańców Wielkiej Brytanii nie posiadając przy tym stosownych licencji brytyjskiego regulatora.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here