Naga MarketsDolar amerykański USDDziś poniedziałek 20 stycznia, zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


Christine Lagarde coraz mocniej irytuje swoją biernością

Na razie mamy dobry start dla amerykańskiej waluty, ale brak aktywności inwestorów z USA zmniejsza wiarygodność tego sygnału. Wobec których walut dolar wygląda ciekawie i czy do obrazu rynku wniosą coś posiedzenia czterech banków centralnych w najbliższych dniach? Poza tym pojawia się również pytanie czy funt, złoty i miedź mają ze sobą coś wspólnego?

Dolar ma się jak na razie dobrze. Jest to pokłosie tego co działo się w czwartek i piątek. Lepsze dane z USA i komentarze członków Fedu podkreślające, że jest świetnie, więc rynek nie oczekuje obniżek stóp, a wręcz coraz więcej mówi się o potencjalnej podwyżce – powiedział analityk BOŚ.

Jutro nad ranem odbędzie się posiedzenie Banku Japonii, jednak w ocenie eksperta bank centralny nie powinien wnieść nic nowego.

Jeśli chodzi o EBC, sytuacja ma się podobnie do Banku Japonii. To, że nic się nie dzieje można zinterpretować na dwa odmienne sposoby. Christine Lagarde zaczyna irytować rynki swoją biernością i wycofaniem – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here