Naga Marketsfunt gbpNowy tydzień rozpoczyna się dość sennie. Przeważają optymistyczne komentarze dotyczące przebiegu negocjacji handlowych, ale nie są to konkretne informacje.

  • EUR/USD jest ponad 1,1050. GBP/USD oddala się od 1,29 i rośnie 0,25 proc. To najsilniejszy ruch sesji azjatyckiej. USD/JPY jest blisko 108,00. AUD/USD i NZD/USD nie zmieniają swojej wartości, co oznacza kursy na poziomie 0,6820 i 0,64. EUR/PLN w poniedziałek wchodzi minimalnie powyżej 4,28.
  • Po piątkowym mocnym zakończeniu tygodnia na Wall Street (wzrosty głównych indeksów rzędu 0,7-0,8 proc.), kontrakt na S&P500 flirtuje z 3120 pkt. Z kolei futures na DAX jest w połowie ostatniego przedziału wahań 13140- 13300. Na azjatyckich parkietach również zielono a prym wiedzie Hang Seng.
  • Uncja złota jest wyceniana na 1465 USD i spada 0,2 proc. Kurs ropy jest stabilny i w przypadku WTI baryłka kosztuje 57,70 USD. Mimo informacji o wzrostach zapasów notowania jak magnes przyciągane są do lokalnych szczytów.
Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here