Naga MarketsNa szerokim indeksie naszej giełdy widać, że poziom 60 000 punktów na jakiś czas zatrzymał hossę. Zwłaszcza sesja z wtorku, a także ze środy wskazała na pewne przegrzanie warszawskiego parkietu. Kolejne dni były dość słabe, choćby na tle naszych zachodnich sąsiadów, którym udało się wyciągnąć długi dolny cień na świecy tygodniowej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Patrząc na wykres w skali 1 godzinowej, widać że odreagowanie po dynamicznych spadkach póki co wygląda jedynie na korektę. Obraz ten może zostać dość szybko poprawiony – wystarczyłoby wyjście ponad piątkowe maksimum. Jeżeli udałoby się tego dokonać, może to nieco bardziej zachęcić inwestorów do powrotu. Z drugiej strony, słabe otwarcie poniedziałkowej sesji może oznaczać spadki w rejon środowego dołka. Jego ewentualne pokonanie raczej nie uchroni nas przed głębszą korektą sięgającą 57 500 punktów. Wydaje się, że obecnie najbardziej kluczowymi danymi, na jakie czekają rynki giełdowe to głosowanie w amerykańskim kongresie i próba obalenia tzw. „Obamacare”. Jeżeli się to powiedzie, hossa na rynkach powinna dość szybko powrócić.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here