Naga Markets

W każdą środę o 15:30 możesz teraz obserwować profesjonalnego tradera Dariusza Dargo, który analizuje aktualne wydarzenia rynkowe i otwiera pozycje w oparciu o swój starannie przygotowany trading plan. Zarejestruj się na webinar i dowiedz się jak inwestuje strateg z ponad 10 letnim doświadczeniem. Każdy zapisany otrzyma również dostęp do prywatnej grupy eksperta na Telegramie, gdzie przedstawia analizę bieżących wykresów i wydarzeń rynkowych w kontekście strategii handlowej PA + MACD.

Dariusz Dargo zaprasza na Trading Room

Dariusz Dargo handluje na rynkach finansowych od ponad 10 lat. W tym czasie opracował własne strategie oparte na metodach Price Action + MACD; EMA 144 oraz Range Bars scalping. Wkrótce potem zaczął dzielić się swoją wizją inwestowania we własnych grupach na Facebooku, które na przestrzeni lat się szybko rozwijały – jego grupa o nazwie Trading Price Action Patterns liczy obecnie prawie 30 000 członków z całego świata. Obecnie, Darek dzieli swój czas równo pomiędzy trading a prowadzenie wykładów online. Dołącz do naszego webinaru i zostań jednym z jego uczniów!

  • Poznaj nowe techniki i strategie handlowe
  • Omówienie potencjalnych możliwości rynkowych
  • Aktualna analiza rynku prowadzona przez eksperta

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

Prywatna grupa D. Dargo na Telegramie

  • Teraz dostępna dla wszystkich zarejestrowanych

Na swoim prywatnym kanale Telegram D. Dargo przedstawia analizę bieżących wykresów i wydarzeń rynkowych w kontekście strategii handlowej PA + MACD, dając swoim obserwatorom znaczną przewagę w handlu na rynkach finansowych. Otwórz swoje konto w Purple Trading i sam zyskaj uprzywilejowaną pozycję.

DOŁĄCZ DO GRUPY TELEGRAM

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

BossaConotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułFestiwal Pizzy rozpala emocje, jednak inflacja i tu dała o sobie znać
Następny artykułAnaliza fundamentalna Genomtec i Pure Biologics – Konrad Książak w Comparic.tv
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.