Naga MarketsNowy szef fuzji i przejęć Haitong Bank w PolscePiotr Sokołowski został nowym Szefem Departamentu Fuzji i Przejęć polskiego oddziału Haitong Banku. Zmiana na tym stanowisku pomoże wzmocnić pozycję Haitong Banku wśród czołowych instytucji doradczych na rynku kapitałowym w Polsce.

Zmiany w oddziale Haitong Banku

Doradztwo w zakresie fuzji i przejęć to jedna z fundamentalnych kompetencji Haitong Banku, który od ponad 12 lat świadczy usługi bankowości inwestycyjnej w Polsce. Na początku lipca nowym szefem Departamentu odpowiedzialnego za transakcje M&A został Piotr Sokołowski, który wniesie do zespołu kompetencje nabyte przez 25 lat pracy w branży finansowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z radością witamy w zespole Haitong Banku Piotra Sokołowskiego, który swoim świeżym spojrzeniem popartym solidnym doświadczeniem, pomoże utrzymać naszemu zespołowi najwyższy poziom usług doradztwa transakcyjnego. Rynek fuzji i przejęć w Polsce ma świetne perspektywy, dlatego staramy się być blisko polskich przedsiębiorców z najlepszymi ludźmi na pokładzie – mówi Ryszard Hermanowski, Dyrektor Zarządzający Haitong Bank w Polsce.

Piotr Sokołowski doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w polskim oddziale Societe Generale Corporate & Investment Banking, pełniąc funkcję szefa M&A. Na swoim koncie ma doradztwo przy największych w ostatnich latach transakcjach kapitałowych w Polsce, takich jak sprzedaż Solarisa hiszpańskiej grupie CAF czy nabycie przez PGE aktywów EDF Polska.

Haitong Bank to instytucja z tradycjami, która świetnie wykorzystuje międzynarodowe doświadczenie do specyfiki polskiego rynku. Liczę, że z tym zespołem sprostamy kolejnym wyzwaniom, które przynosi światowa gospodarka i będziemy aktywni na rynku doradzając przy najważniejszych transakcjach – mówi Piotr Sokołowski, Szef Departamentu Fuzji i Przejęć Haitong Bank w Polsce.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKoronawirus: 265 nowych przypadków COVID-19, liczba zarażonych sięgnęła 37 216 – podaje MZ
Następny artykułMabion traci ponad 24%. Rejestracja nowego leku najwcześniej w 2022 roku
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here