TMS


Źródło: Forbes

Trzecia co do wielkości kryptowaluta świata, być może niedługo zmieni swój wygląd, przynajmniej jeśli jeden z jego zwolenników postawi na swoim.


Alexavier Guzman, zaprezentował symbol XRP który będzie zgodny z Unicode, został on poproszony aby rozpocząć nową inicjatywę stworzenia logo dla XRP, aby zdystansować się od Ripple.

“Inne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, otrzymały symbol, który został dodany do standardu Unicode, symbol Bitcoin to “₿” … Uważam, że XRP powinno być traktowane jak każda inna waluta.” – powiedział Guzman. Firma Ripple zachęciła do włączenia się w projekt na swoich mediach społecznościowych:

Chodzi o to aby wybrać logo które nie będzie takie jak to używane przez Ripple, firma z siedzibą w San Francsisco, która rozwija produkty finansowe wykorzystujące tą kryptowalutę. Użytkownicy publikują tutaj swoje pomysły.

Ponieważ XRP nie ma obecnie własnego symbolu ani logo, waluta jest często powiązana ze znakiem towarowym Ripple, z tego powodu wiele osób uważa, że ​​XRP jest produktem Ripple” – napisał Guzman.

Kryptowaluty jako papiery wartościowe

Według raportów, SEC (amerykańska komisja), debatuje czy nie zakwalifikować niektórych kryptowalut do grona papierów wartościowych. W tej kwestii niewiele wiadomo, rzekomo 7 maja debatowano na ten temat.

Jeden z byłych regulatorów – Gary Gensler, który był szefem Commodity Futures Trading Commission (CFTC) pod administracją Obamy – powiedział niedawno, że nie można uznać kryptowalut za papiery wartościowe ze względu na strukturę dystrybucji. Również z firmy płyną jasne komunikaty: „Sprawa jest jasna, to nie mogą być papiery wartościowe, nie spełniamy standardów, to już decyzja SEC”.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here