Naga Markets


Niegdyś jedna z największych światowych giełd obrotu kryptowalutami, BTC China, która pod koniec września poinformowała o wstrzymaniu handlu w związku z działaniami chińskiego rządu zmierzającymi do zablokowania lokalnego rynku wymiany cyfrowych monet, potwierdziła 29 stycznia decyzję o odsprzedaniu biznesu funduszowi inwestycyjnemu.


Oficjele BTCC twierdzą, że obecnie przedsiębiorstwo skupi się na rynkach międzynarodowych i swoich trzech głównych produktach – BTCC Pool, Mobi oraz giełdzie dolarowej, za których sterami staną kolejno Denver Zhao, Mark Ma oraz Aaron Choi.

„Posiadamy zasoby, które pozwolą nam pełniej realizować dotychczasową wizję zabezpieczenia i stabilizowania blockchainów kryptowalut. Idąc w przód chcemy zapewnić lepsze, uczciwsze i bardziej transparentne usługi miningowe naszym klientom na całym świecie” – komentował Zhao, piastujący rolę wiceprezydenta BTCC Mining Pool.

Rzecznik prasowy instytucji poinformował jedynie, że nowym właścicielm został wywodzący się z Hong Kongu fundusz inwestycyjny bazujący na technologii blockchain, nie podano jednak jego nazwy.

Wspózałożycieł jednej z najstarszych giełd kryptowalutowych Bobby Lee stwierdził, że „dzisiejsze przejęcie jest niezwykle istotnym kamieniem milowym w historii BTCC, który pozwoli na dalszy rozwój i docenienie dotychczasowej ciężkiej pracy. Jestem niezwykle podekscytowany uzyskując dodatkowe zasoby na rozwój w 2018”.

Ten sam Bobby Lee zaledwie kilka dni temu w wywiadzie dla portalu Business Insider twierdził, że na rynku kryptowalut liczą się tylko cztery tokeny – Bitcoin, Litecoin, Ethereum oraz Bitcoin Cash.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here